EMPTY IMAGE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* firma rodzinna 

O nas

 • Ikona Ikona2
  moveupdatemove  » Nietypowe rękodzieła
  moveupdatemove

  Przepakowywanie produktów w opakowania dostosowane
  do indywidualnych potrzeb

  Pakowanie produktów do celów promocyjnych
  duopacki, zestawy świąteczne, okolicznościowe

  Efektywne pakowanie produktów
  z wykorzystaniem dostępnych na rynku technologii

   

 • Ikona Ikona2
  moveupdatemove  » Hot-Stamping
  moveupdatemove

  Metoda Hot-Stamping zwana w Polsce również termodrukiem pozwala na uzyskanie pięknych wykończeń druku. Uszlachetnienia pełne i wybiórcze w postaci złoceń i lakierów utwardzających, błyszczących i matowiących potrafią w diametralny sposób odmienić zwykłą ulotkę w profesjonalny folder.

  Dla klientów, którzy poszukują nietypowych realizacji posiadamy specjalny typ tłoczeń kolorem złotym, srebrnym, czerwonym, zielonym, niebieskim i niebieskim z efektem kwiatowym jak i fioletowy z brokatem.

 • Ikona Ikona2
  moveupdatemove  » Transport
  moveupdatemove

  Zapewniamy dostawę wykonanych realizacji gwaratując prawidłowe zabezpieczenie podczas transportu. Zachowujemy wypracowane przez nas normy pakowania po to aby zamówione prace nie uległy zniszczeniu i dotarły w idealnnym stanie.

   

 • Ikona Ikona2
  moveupdatemove  » Wsparcie wyboru
  moveupdatemove

  Proponowany przez nas zakres usług wymaga nie tylko profesjonalnego wykonastwa, ale również umiejętności zrozumienia potrzeb, tak aby klient stał się naszym partnerem w biznesie. Na etapie planowania realizacji  stajemy się nie tylko wykonawcą, ale przede wszystkim firmą consultingową, która potrafi zaproponować rozwiązania spełniające wszelkie oczekiwania i sprawdzone na rynku.