EMPTY IMAGE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* firma rodzinna 

O nas

  • Ikona Ikona2
    moveupdatemove  » Nietypowe rękodzieła
    moveupdatemove

    Przepakowywanie produktów w opakowania dostosowane
    do indywidualnych potrzeb

    Pakowanie produktów do celów promocyjnych
    duopacki, zestawy świąteczne, okolicznościowe

    Efektywne pakowanie produktów
    z wykorzystaniem dostępnych na rynku technologii

     

  • Ikona Ikona2
    moveupdatemove  » Hot-Stamping
    moveupdatemove

    Metoda Hot-Stamping zwana w Polsce również termodrukiem pozwala na uzyskanie pięknych wykończeń druku. Uszlachetnienia pełne i wybiórcze w postaci złoceń i lakierów utwardzających, błyszczących i matowiących potrafią w diametralny sposób odmienić zwykłą ulotkę w profesjonalny folder.

    Dla klientów, którzy poszukują nietypowych realizacji posiadamy specjalny typ tłoczeń kolorem złotym, srebrnym, czerwonym, zielonym, niebieskim i niebieskim z efektem kwiatowym jak i fioletowy z brokatem.

  • Ikona Ikona2
    moveupdatemove  » Transport
    moveupdatemove

    Zapewniamy dostawę wykonanych realizacji gwaratując prawidłowe zabezpieczenie podczas transportu. Zachowujemy wypracowane przez nas normy pakowania po to aby zamówione prace nie uległy zniszczeniu i dotarły w idealnnym stanie.

     

  • Ikona Ikona2
    moveupdatemove  » Wsparcie wyboru
    moveupdatemove

    Proponowany przez nas zakres usług wymaga nie tylko profesjonalnego wykonastwa, ale również umiejętności zrozumienia potrzeb, tak aby klient stał się naszym partnerem w biznesie. Na etapie planowania realizacji  stajemy się nie tylko wykonawcą, ale przede wszystkim firmą consultingową, która potrafi zaproponować rozwiązania spełniające wszelkie oczekiwania i sprawdzone na rynku.