EMPTY IMAGE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* firma rodzinna 

O nas

Ikona Ikona2
moveupdatemove  » Transport
moveupdatemove

Nasze dostawy wyróżniają się na tle typowego transportu kurierskiego kilkoma kluczowymi zaletami:

  • Elastyczność Godzin Dostawy: Rozumiemy, że każdy klient ma swoje unikalne potrzeby i preferencje, dlatego oferujemy możliwość dowolnego ustalenia godziny dostawy. Nie ograniczamy Cię żadnymi widełkami czasowymi, co oznacza, że dostarczymy Twoje zamówienie wtedy, kiedy to dla Ciebie będzie najwygodniejsze

 

  • Pomoc w Rozładunku: Nasz zespół dostawczy nie tylko dostarcza Twoje realizacje, ale również oferuje pomoc w rozładunku. Nie ma potrzeby spieszyć się i martwić się o to, jak bezpiecznie wyjąć produkty z transportu. Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji, aby to zrobić za Ciebie.

 

  • Większa Dbałość o Przewożone Dobra: Dla nas każda realizacja ma ogromne znaczenie. Dlatego dbamy o to, aby wszystkie produkty były odpowiednio zabezpieczone i przewożone z najwyższą starannością. Niezależnie od tego, czy jest to delikatna ceramika czy kruche wydruki, możesz być pewien, że zostaną one dostarczone bez uszkodzeń.

 

  • Transport Gratis: Dla stałych odbiorców lub przy większych realizacjach oferujemy opcję transportu gratis. To nasza forma podziękowania za zaufanie i stałą współpracę.
« powrót